Önce iletişim

2Medya’nın ilk yola çıkışı böyle oldu. Önce iletişim. Bu iletişim Sosyal Medya ile zirveye çıktı. Artık herkes herkese bağlı.

Bu iletişim dünyasında; kurumların ve markaların sosyal medyalarının yönetimlerini profesyonel ellere bırakmaları zaruret haline geldi. Çünkü artık fiziksel adresiniz kadar sosyal medya adresleriniz de sizi direkt temsil ediyor.

2Medya 12 yıla dayanan iletişim ve yazılım gücünü 2013 yılından beri sosyal medya yönetimi ile pekiştirdi. Kurumunuzun sosyal medya üzerinde en iyi şekilde temsil edilmesi, müşterilerinizle en iyi iletişimi almanız bizim işimiz, 2 Medya’nın işi.

2Medya İletişim Ajansı Kurucusu

Engin Ulukurtlar

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya’yı yönetmek içinde onlarca soru barındırır. Yönetimi sizin için ele alıyor işinizi kolaylaştırıyoruz.

Dijital Pazarlama

Hedefinize giderken sadece yanınıza almanız gereken pazarlama çözümlerini önünüze koyuyor, güncel kalmanızı sağlıyoruz.

Sosyal Medya Raporlama

Ne kadar takipçiniz var? En çok kimler sizi takip ediyor? Takipçi artışınız ne durumda? Hepsini sizin için raporluyoruz.

Sosyal Medya Reklamları

Daha çok müşteri kazanmak yada daha çok tanınmak için reklam vermeniz şart. İnstagram, Facebook, Google tüm sosyal medya reklamlarınızı sizin için yönetiyoruz.

İçerik Yönetimi

Markanızın dijital alandaki yazılı ve görsel tüm materyallerini sizin için üretiyor ve yönetiyoruz. Markanızı yeni ve kreaitf içerikler ile güçlendiriyoruz.

Yazılım & Web Sitesi

Markanız için gerekli Web Sitesi’ni oluşturuyoruz. Aynı zamanda sizin için gereken her türlü yazılım projesini 12 yıllık mühendislik tecrübemizle çözümlüyoruz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Bizimle telefon yada e-posta aracılığıyla iletişim kurabilirsiniz.

Bir doktor olarak sosyal medya sayfalarımın yönetimi benim için çok önemli. 2Medya Ajansı ile uzun süreli çalıştım ve sosyal medya sayfalarım başarılı bir şekilde yönetildi.

OP. DR. Miraç TURAN
Üroloji Uzmanı

Sosyal Medya Yönetimine mi ihtiyacınız var?